Våra företrädare

Det är vi som fått Hammaröbornas förtroende att representera dem för Socialdemokraterna i kommunfullmäktige! Vi är fritidspolitiker och arbetar för ett mer jämlikt Hammarö! Ta gärna kontakt med oss om det är något du funderar över eller vill framföra tankar och idéer.
Solweig Gard
solweig.gard@hammaro.se
070-542 50 32‬
Alexander Johansson Pettersson
alexander.johansson-pettersson@hammaro.se
076-39 00 81

Anne Carlén Hellgren
anne.carlen@hammaro.se
070-798 55 96‬

Thomas Bäckman
thomas.backman@hammaro.se
072-701 01 09‬
Therese Gunnarsson
therese.gunnarsson@hammaro.se
070-481 28 96
Anders Haster
anders.haster@hammaro.se
070-537 83 50‬
Katarina Bergman Mjöberg
katarina.bergman-mjoberg@hammaro.se
070-532 19 84‬
Anders Englund
anders.englund@hammaro.se
070-280 82 68‬
Erik Gustafsson
erik.gustafsson@hammaro.se
070-770 40 41

Peter Berglund
peter.berglund@hammaro.se
‪070-277 17 31‬

Andreas Hellgren
andreas.hellgren@hammaro.se
070-360 59 83
Maria Lundmark
maria.lundmark@hammaro.se
070-256 33 36‬

Jesper Malgerud
jesper.malgerud@hammaro.se
070-798 55 96‬

Tina Springer
tina.springer@hammaro.se
070-814 11 94‬‬

Martin Aspengren Sanna Rautioaho

facebook Twitter Email